Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
02 Grudzień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

2. urodziny mediateki Szklana Pułapka

Data: So. 17 Maj, 2014 17:00 - 17:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódszka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C.Norwida

plakat17 maja mediateka Szklana Pułapka, Filia nr 7 WiMBP im. C. Norwida obchodzić będzie swoje 2. urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na pierwszy w tym roku muzyczny piknik na zielonogórskie wzgórza Palmiarni (Park Winny) już od godziny 17:00. Jak zwykle na wszystkich czekać będzie bardzo przyjemna piknikowa atmosfera. Muzyczne doznania zapewnią zielonogórscy DJ-e, przyjaciele mediateki – WAH WAH oraz DISKOLEPTIKK. Byli oni z nami zarówno na otwarciu mediateki, jak również na jej pierwszych urodzinach; podobnie, grupa taneczna Tabasco Break Rebels, która również zaprezentuje swoje umiejętności podczas tego popołudnia.

Nasi goście będą mieli do dyspozycji letnią kawiarnię Zielonogórskiej Palmiarni, urocze altanki oraz leżaki. Dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę w postaci grilla, z którego każdy chętny będzie mógł skorzystać. Zachęcamy do zabrania ze sobą koców i innych piknikowych akcesoriów, takich jak gry planszowe, frisbee i oczywiście, wspominanych już, grillowych pyszności. Startujemy od godziny 17:00 i bawić się będziemy do 22:00. Serdecznie zapraszamy!

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu