Koncert piosenek COHEN W TEATRZE

Data: Pn. 18 Lis, 2019 19:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza 18 listopada (poniedziałek) br. o godz. 19.00, Sala im. Janusza Koniusza WiMBP w Zielonej Górze na

Koncert piosenek Leonarda Cohena w wykonaniu Krzysztofa Taraszki i Wojciecha Skibińskiego z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Prowadzenie: Paweł Sztompke, dziennikarz, recenzent muzyczny, znany z anteny radiowej Jedynki i ceniony przez słuchaczy za wiedzę o współczesnej muzyce.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki – do nabycia przed spotkaniem.

"Cohen w teatrze" to opowieść o miłości, wolności i losie rozpisana na dwie gitary, dwa głosy i jednego prowadzącego. Piosenki Leonarda Cohena w wykonaniu Krzysztofa Taraszki i Wojciecha Skibińskiego otrzymają dodatkową oprawę dzięki udziałowi w koncercie Pawła Sztompke – dziennikarza, który znany jest z anteny radiowej Jedynki. A ponieważ miał przyjemność przeprowadzić z Cohenem obszerny wywiad, podczas jednej z jego tras koncertowych po Polsce, będzie to wiedza z pierwszej ręki. Trzeba także dodać, że długoletnia znajomość i częste rozmowy Pawła Sztompke z Maciejem Zembatym, który „odkrył" Cohena dla polskich słuchaczy, także znajdą swoje miejsce w koncercie.

Na koncert obowiązują bezpłatne miejscówki – do nabycia przed spotkaniem.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść