ernisaż wystawy fotografii ,,Hello! ¡Hola! Hallo!"

Data: Cz. 22 Paź, 2015 18:00 - 18:00
Lokalizacja: Filia 1
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publizna im. C. Norwida w Zielonej Górze

hello holla Hallo-1Filia nr 1 i Galeria na Ptasiej zaprasza na wernisaż wystawy fotografii ,,Hello! ¡Hola! Hallo!" Aleksandry Górskiej i Natalii Koziróg - 22 października o godz. 18.00!

Wystawa czynna do 24 listopada.

O wystawie...
To, co różni podróż od typowej turystyki to spojrzenie na miejsce. Aby je poznać, trzeba w nim żyć, zejść z turystycznego szlaku. Fotografiom przedstawionym na wystawie daleko do tradycyjnych pocztówek z wakacji. Za to dużo w nich zbliżeń na architekturę, mieszkańców oraz detale, na które nikt nie zwraca uwagi, a zachwycają swoim urokiem. Każdy odwiedzony kraj został nie tylko sfotografowany, ale i opisany, tak aby odbiorca miał okazję poznać prywatne odczucia autorek.

O autorkach...

Natalia Koziróg – charakteryzatorka, pasjonatka kultury oraz wielbicielka dobrego kina. Jej znakami rozpoznawczymi są sukienka i biało-miętowy rower. Od pewnego czasu swoje podróże uwiecznia na zdjęciach, które wyróżniają się na tle typowych turystycznych widokówek.

Aleksandra Górska – na co dzień copywriter uwielbiający gry słowne i cięte riposty. Mimo domatorskiej natury uwielbia podróże, podczas których poznaje miejsca od strony „mało turystycznej”. Fanka rowerów, kotów oraz Wittgensteina.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść