"Jak zjadłem psa" w Filii nr 1

Data: Pn. 19 Paź, 2015 18:30 - 18:30
Lokalizacja: Filia 1
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

jak zjazlem psa plakatFilia nr 1 zaprasza 19 października o godzinie 18.30 na monodram w wykonaniu aktora Lubuskiego Teatru Marka Sitarskiego, autorstwa rosyjskiego dramaturga Jewgienija Griszkowca, w reżyserii Michała Siegoczyńskiego.
Po spektaklu możliwość rozmowy z aktorem!

Wejściówki w cenie 12 zł w przedsprzedaży: Marek Sitarski, tel. 886515789 oraz w dniu przedstawienia

czas trwania: 45 min.

Informacji udzielamy pod numerem telefonu: 68 45 10 891

Marek Sitarski za monodram „Jak zjadłem psa" otrzymał I nagrodę w Teatrze Stara Prochoffnia w Warszawie, II nagrodę na festiwalu Wrostja we Wrocławiu, wyróżnienie na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych oraz Grand Prix w Hanowerze.

,,Jak zjadłem psa" - Historia młodego człowieka i jego pobytu w rosyjskiej marynarce wojennej. W czasie trzech lat, które spędził na statku wiele się wydarzyło, spotkało go kilka przygód, a opowieść o nich jest pretekstem do przedstawienia własnych przemyśleń, refleksji, bolączek. Po powrocie do domu okazało się, że dom już nie jest tym domem, który zostawił wyjeżdżając na służbę, on sam jest innym człowiekiem, więc de facto zaczyna życie od początku. Tekst Jewgienija Griszkowca bogaty jest w akcenty humorystyczne, chociażby takie jak przygoda zjedzenia psa przyrządzonego przez kolegę Koreańczyka.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść