Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
05 Grudzień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Spotkanie z Dariuszem Rekoszem w mediatece Szklana Pułapka

Data: Wt. 19 Maj, 2015 16:00 - 16:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

O co chodzi w piłce nożnej - plakatSerdecznie zapraszam wszystkie dzieci w wieku szkolnym na spotkanie z Dariuszem Rekoszem, które odbędzie się 19 maja o godzinie 16.00 w Mediatece „Szklana Pułapka" w Zielonogórskiej Palmiarni.

Dariusz Rekosz jest autorem wielu książek dla dzieci i młodzieży, animatorem i laureatem dorocznej nagrody (2010) za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Prowadzi on świetne spotkania autorskie, na których animuje dzieci, ucząc ich przy tym wielu wartościowych rzeczy.

Spotkanie w mediatece odbędzie się pod hasłem „O co chodzi w piłce nożnej?", a wszyscy uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek na temat tego sportu. Autor przeprowadzi również konkursy, w których będzie można zdobyć nagrody. Zapraszamy do spędzenia przyjemnego popołudnia w mediatece. Jesteśmy przekonani, że nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki, jeszcze bardziej pokochają piłkę nożną.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu