Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wystawa fotografii Patryka Cielińskiego

Data: Pt. 13 Mar, 2015 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

wystawapatrykaSerdecznie zapraszamy do mediateki Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze na pierwszą w tym roku wystawę fotografii, której otwarcie odbędzie się w piątek 13 marca o godzinie 19:00. Będziemy mieli okazję podziwiać nietypowe oblicze naszego miasta, którego odbicia w kałużach zostały uwiecznione przez Patryka Cielińskiego.

Patryk Cieliński – siwymortis – zielonogórzanin z krwi i kości, z zoomem w źrenicy, sfokusowany na połączenie pracy z pasją do fotografii. Zawzięty odkrywca coraz to nowych celów. Na co dzień do lepszego wyrażenia siebie używa obiektywu i realizuje pomysły na sesje z twórczą weną i uporem. Ambitnie rozwija swój warsztat, inwestuje w siebie jak i sprzęt, rozbudowując swoje atelier. Dzięki temu współpraca z nim to wyzwanie na pełnych obrotach, a efekty, czyli zdjęcia – pozostają na długo w pamięci. Jego prace nie są sztampowe i wygodne – to sensownie przemyślane treści zamknięte w kadrze.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu