Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Dzień Kobiet 2015 w mediatece Szklana Pułapka

Data: Pt. 6 Mar, 2015 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

dzienkobiet2015Mediateka Szklana Pułapka, jak co roku serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Również tym razem zaprezentujemy zbiory muzyczne, filmowe oraz książkowe specjalnie dla Pań. Każda z uczestniczek będzie miała okazję znaleźć coś dla siebie. Przygotowane zostaną specjalne półki na których będzie można odnaleźć oraz wypożyczyć wymarzoną książkę czy płytę.
Podczas tegorocznego spotkania na wszystkie Panie czeka również mnóstwo atrakcji, które zapewnią zaprzyjaźnione z nami firmy. Przedstawią one specjalne oferty skierowane właśnie do kobiet. Będzie zarówno coś dla duszy jak i ciała. Przypomnimy Panią o tym, co najważniejsze, czyli relaksie, zadbaniu o swoje ciało, pasji i aktywnych formach spędzania czasu wolnego.
Fryzjerzy z Pracowni Fryzjerskiej Sylwii Szafer „Papillion" zaprezentują modne fryzury oraz zaproponują coś specjalnie dla naszych gości. Barmani z klubu One Love przygotują bardzo kobiece koktajle oraz zaprezentują ofertę klubu specjalnie dla płci pięknej. Nie zabraknie również doznań smakowych. Restauracja 12 stolików zaprosi nas na degustację prawdziwej włoskiej pizzy, a ich barista opowie o zaletach kawy oraz największych sekretach jej przyrządzania. Będzie również czas na relaks i krótki pokaz masażu prosto z salonu Libellule.
Serdecznie zapraszamy panie w każdym wieku, 6 marca o godzinie 19:00 do mediateki Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu