Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Debata w Norwidzie - mamy dwa miejsca dla naszych czytelników!

Data: Pt. 20 Mar, 2015 12:00 - 12:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

20 marca w WiMBP będzie miała miejsce Debata na temat „Jakie kompetencje powinni posiadać mieszkańcy, by odnosić sukcesy osobiste i zawodowe oraz angażować się w rozwój naszej miejscowości?" Debata będzie stanowiła część ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Narodowy Coaching", realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem tego przedsięwzięcia jest wspólna refleksja, jakie są mocne strony Polaków w wymiarze lokalnym oraz ogólnonarodowym.
WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze jest jedną z czterdziestu bibliotek, w której odbędzie się debata. Będzie ona imprezą zamkniętą, o charakterze warsztatowym, do której zostaną zaproszone osoby reprezentujące różne grupy naszego miasta - osoby o różnym wykształceniu, różnych zawodach i wieku. Dla naszych czytelników zarezerwowaliśmy dwa miejsca. Chętnych do uczestnictwa w Debacie zapraszamy, by zgłaszali się do 16 marca br, dzwoniąc do Działu Badań, Analiz i Metodyki - nr tel. 68 453 26 19. 17 marca spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa wylosujemy dwie i poinformujemy je osobiście.
Konkluzje z Debaty w WiMBP zostaną przesłane do organizatorów przedsięwzięcia, będą też stanowiły cenne źródło informacji dla lokalnych władz w procesie planowania działań odpowiadających na potrzebę rozwoju kompetencji najważniejszych dla danej społeczności.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu