Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Luty 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Noworoczny turniej Fifa 15 w Szklanej Pułapce

Data: Pt. 16 Sty, 2015 16:00 - 16:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

turniej fifa 15Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Noworoczny Turniej FIFA 15 na Playstation 3 w mediatece Szklana Pułapka, który odbędzie się 16 stycznia 2015 o godzinie 16:00. 
Turnieje Playstation cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Biorą w nich udział zarówno dzieci jak i dorośli. Turniej rozgrywany zostanie w systemie pucharowym i weźmie w nim udział 16 osób. Zapisy przyjmujemy w mediatece Szklana Pułapka oraz pod numerem telefonu 68 47 51 807. Uczestnik musi wybrać sobie również drużynę (możliwe wybranie reprezentacji kraju). Drużyny niestety nie mogą się powtarzać, dlatego obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. 
Turniej jest współorganizowany przez nowopowstały klub muzyczny One Love, którego otwarcie zaplanowane zostało na luty tego roku.
Każdy z uczestników otrzyma dyplom, a na zwycięzców czekają nagrody: bon na grę w bilard w Snooker Clubie, bądź też zaproszenie na otwarcie nowego klubu muzycznego One Love.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu