Biblioteka Obcojęzyczna WiMBP zaprasza wszystkich ponownie na Pogotowie językowe - bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku angielskim we wrześniu oraz na całoroczne konwersacje grupowe. Ze spotkań indywidualnych można skorzystać przez cały wrzesień od 4.09 do 29.09.2017, od poniedziałku do piątku w godz. od 11.00 do 15.00. Zajęcia prowadzą studenci anglistyki UZ oraz anglistka, Koordynator Biblioteki Obcojęzycznej, mgr Agnieszka Ginko-Humphries. Pogotowie językowe (spotkania i konsultacje indywidualne) przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy znają już trochę język i chcą poćwiczyć mówienie w języku angielskim na wybrany temat lub skonsultować się w zakresie gramatyki, słownictwa. itp. Obowiązują wcześniejsze zapisy – tel: 68 4532638 (Biblioteka Obcojęzyczna WiMBP).

Konwersacje grupowe rozpoczynają się 4 września i trwają do końca czerwca 2018. Prowadzone są przez mgr Agnieszkę Ginko-Humphries w poniedziałki o godz. 16.15 dla grupy średnio zaawansowanej i o godz. 17.30 dla grupy zaawansowanej. Konwersacje grupowe przeznaczone są dla osób dorosłych i polegają na omawianiu konkretnego tematu zaproponowanego przez uczestników lub prowadzącą. Zapraszamy! Obowiązują wcześniejsze zapisy – tel: 68 4532638 (Biblioteka Obcojęzyczna WiMBP).

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.