Teatr-Blum-dla-Dzieci-w-Poznaniu1.04.2017 r. - „Czytanie na drugie śniadanie” świętujemy Międzynarodowy Dzień Książki dla DzieciZ tej okazji zaprosiliśmy do Biblioteki Pana Kleksa Studio Teatralne BLUM, które zaprezentuje spektakl dla najmłodszych (dla dzieci w wieku 1 – 5 lat) pt: „Książeczka-bajeczka”.

godz. 9:15 - Spektakl „Książeczka-bajeczka” Studia Teatralnego BLUM (koszt biletu: 15zł od dziecka, liczba miejsc ograniczona).

godz. 10.30 - Spektakl „Książeczka-bajeczka” Studia Teatralnego BLUM (koszt biletu: 15zł od dziecka, liczba miejsc ograniczona).

Sprzedaż biletów rozpoczynamy 17.03.2017 r. od godz. 10.00 – oczywiście w Bibliotece Pana Kleksa!

Studio Teatralne Blum to jeden z pierwszych  profesjonalnych polskich teatrów, realizujący spektakle dla dzieci najmłodszych – w wieku 0-6 lat. Przedstawienie „Książeczka-bajeczka” jest opowieścią o poszukiwaniu bajki mieszkającej w ogromnej kolorowej księdze. Spektakl adresowany jest do widzów w wieku od 1 do 5 lat. Po przedstawieniu dzieci mogą przekroczyć magiczną granicę pomiędzy widownią a sceną i same „wejść do Bajki”.