pietrzykSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 22 marca 2017 r. (środa) o godz. 09.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP). Tematem spotkania będzie Biblioteka Jagiellońska wczoraj, dziś i jutro. Wykład poprowadzi prof. zw. dr hab. Zdzisław Pietrzyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

prof. zw. dr hab. Zdzisław Pietrzyk, dyrektor Biblioteki Jagiellońskiej od 2003 roku. Pracownik naukowy Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi badania w zakresie: historii kultury XVI-XIX w., historii Kościoła i radykalnej reformacji, edytorstwa źródeł.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak