Czarny i Biały Kobieta Moda PlakatJesteście zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym? Chcecie poznać inspirujące historie kobiet, które wiedzą, jak poruszać się po ścieżkach kariery? Zastanawiacie się, jakie perspektywy rozwoju i potencjalne trudności czekają na kobiety w Polsce?

Jeśli tak, nasz cykl spotkań jest stworzony właśnie dla Was!

Biblioteka Obcojęzyczna i Fundacja Integracji i Rozwoju Cudzoziemców w Polsce zapraszają na kolejne spotkania "Kobieta dla kobiet", podczas którego porozmawiamy trochę o tym, jak połączyć harmonię wewnętrzną i zawodową, i jak odnaleźć się na polskim rynku pracy, zwłaszcza po przyjeździe z innego kraju.

Swoimi doświadczeniami podzielą się:

Ewa Szczygielska, Manager restauracji włoskiej CASA MIA (Trattoria), Radosława Kobierska-Steller, Wicedyrektor Szkoły oraz Olha Hlinska, właścicielka salonu piękności „OMG Oh My Girl”.

Olha Hlinska tak o sobie pisze: W Polsce z rodziną mieszkam od 5 lat. Jestem magistrem geodezji i kartografii, ale od dzieciństwa byłam bardzo kreatywną osobą i zawsze podobało mi się robienie czegoś pięknego. Tak trafiłam do branży beauty. Jeszcze w Ukrainie zaczęłam robić koleżankom paznokcie, później już w Polsce skończyłam kurs zawodowy kosmetyczny i szkołę policealną. 2 listopada 2021 otworzyliśmy salon „OMG Oh My Girl”. Z dziewczynami z Ukrainy sprawiamy, że kobiety są jeszcze piękniejsze.

4 grudnia (sobota) 2021. 11:00-13.00, Klub Pro Libris Sala A. Waśkiewicza (półpiętro Biblioteki) Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra

WAŻNE! Udział w spotkaniu możliwy jest tylko po zapisie, ograniczona liczba miejsc. Ze względu na bezpieczeństwo i reżim sanitarny pamiętajcie, aby przed przyjściem na spotkanie skontaktować się mailowo lub telefonicznie z Biblioteką Obcojęzyczną i uprzedzić nas o swojej chęci udziału - b.obcojezyczna@biblioteka.zgora.pl lub - dziękujemy!