zaczytani w Norwidzie

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Zielonej Górze zapraszają 23 października br. (sobota) do udziału w rodzinnej grze pn. Zaczytani w Norwidzie.

Dla tych którzy chcą poznać, poszerzyć lub sprawdzić swoją wiedzę o życiu i twórczości Cypriana Norwida, a jednocześnie poznać miejsca zielonogórskiej książnicy, w których eksponowana jest pamięć o naszym patronie, przygotowaliśmy urodzinową grę!

Start godz. 10.00!

Warunkiem udziału w Rodzinnej Grze jest pobranie, w dniu jej organizacji – do godz. 13.00, z Biura Rodzinnej Gry mieszczącego się w holu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9, Rodzinnej Karty Uczestnika Gry.

Zadaniem uczestników jest wykonanie 8 zadań, dotyczących życia i twórczości patrona zielonogórskiej książnicy, w wyznaczonych przez Organizatora miejscach – w gmachu głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9.

Potwierdzeniem prawidłowego wykonania zadania jest otrzymanie w wyznaczonych miejscach naklejek, które Uczestnicy umieszczą na Rodzinnej Karcie Uczestnika Gry.

Po zdobyciu kompletu naklejek gracze Rodzinną Kartę Uczestnika Gry wrzucą do urny znajdującej się w Biurze Gry (hol Biblioteki).

O zwycięstwie zdecyduje losowanie, które przeprowadzi Komisja Rodzinnej Gry, spośród zgromadzonych Rodzinnych Kart Uczestnika Gry.

Zapraszamy do udziału! Nagrodą główną jest czytnik PocketBook Touch Lux 5!

Rodzinna Gra zorganizowana jest ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Zarządu Oddziału w Zielonej Górze oraz współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Regulamin Rodzinnej Gry 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.