PLAKATSpotkanie z Konradem Piaseckim, dziennikarzem, autorem książki Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza

W dzień po Gali Lubuskich Wawrzynów 2020 – 26 lutego 2021 o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie online z Konradem Piaseckim, jurorem Lubuskich Wawrzynów Dziennikarskich 2020, uznanym publicystą, dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, wykładowcą w Collegium Civitas na kierunku Dziennikarstwo i nowe media, autorem publikacji Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza (Burda Media Polska, Warszawa 2018). 

Transmisja na żywo – www.facebook.com/biblioteka.norwida

Spotkanie poprowadzi dr Kaja Rostkowska-Biszczanik

Konrad Piasecki (ur. 1970 r.) W radiu przepracował ponad 25 lat, najdłużej w RMF FM, prowadząc m.in. Kontrwywiad RM FM. Był także gospodarzem programu Gość Radia Zet, a obecnie prowadzi Rozmowę Piaseckiego i Kawę na ławę w TVN24. W 2015 r. został wyróżniony tytułem Dziennikarza Roku w konkursie Grand Press.
Urodził się na warszawskiej Pradze, od lat mieszka w różnych częściach Mokotowa. Gdy nie pracuje, czyta o historii i polityce, biega, gra w squasha i pija wino. Nałogowo zagląda do smartfona. Lubi podróże po Hiszpanii i Grecji, nie omija Skandynawii.
Wierzę w dziennikarstwo. Wierzę w dziennikarstwo w starym, konserwatywnym stylu. Wierzę, że news, informacja, reportaż, wywiad, materiał śledczy nieprzesiąknięte prostym, topornym ideologicznym czy politycznym przekazem wciąż jeszcze dają przyjemność zarówno tym, którzy je tworzą, jak i tym, którzy są ich odbiorcami. [Burda Media Polska]


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
Spotkanie z Konradem Piaseckim
26.02.2021, godz. 18.00
Transmisja na żywo – www.facebook.com/biblioteka.norwida

 

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.