zamknieta2Na podstawie § 6 ust. 11a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.

Informujemy, że gmach główny Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz agendy na terenie miasta,

zostają zamknięte dla czytelników do odwołania!

Wszystkie zwroty przyjmowane są do BIBLIOBOXU przed gmachem głównym.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku, 30 listopada 2020, istnieje możliwość zamówienia materiałów bibliotecznych on-line, mailowo lub telefonicznie w gmachu głównym Biblioteki, Filii nr 1 i 11 (ul. Ptasia 32), Filii nr 2 (os. Pomorskie 13), Filii nr 4 i 9 (ul. Podgórna 45) i Filii nr 5 (ul. Żołnierzy 2 Armii 30-40).

Wystarczy:

- zamówić wybrane publikacje poprzez katalog on-line, telefonicznie lub e-mailowo,

- zadzwonić do Biblioteki i umówić się po ich odbiór na konkretną godzinę między 8.00 a 14.30 od poniedziałku do piątku,

- bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia rejestruje wypożyczenia na koncie czytelnika i przygotowuje paczkę z zamówionymi zbiorami, którą czytelnik odbiera o umówionej godzinie w wybranym punkcie odbioru przy wejściu do wybranej agendy.

W celu dokonania zamówienia można kontaktować się z:

Zapraszamy jednocześnie do korzystania z zasobów dostępnych w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej, Wirtualnej Czytelni Norwida oraz korzystania z usługi Digitalizacji na żądanie, a także odwiedzania naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych.

Zachęcamy także do kontaktu z Czytelnią Ogólną i Działem Informacji Regionalenj i Bibliograficznej, gdzie można uzyskać interesujące czytelników informacje oraz zamawiać skany fragmentów ksiażek i artykułów.

Wszystkie imprezy zaplanowane w tym okresie, w tym spotkania 10. Festiwalu Literackiego im. Anny Tokarskiej PROZA POETÓW, odbędą się wyłącznie w sieci. Zachęcamy do udziału!

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.