Plakat KonwersatoriumWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zapraszają na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych.

15 stycznia 2020 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze).

Tematem spotkania będzie prelekcja: Biblioteka jako przestrzeń edukacji międzykulturowej. Wykład poprowadzi dr Joanna Kapica-Curzytek z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Dr Joanna Kapica-Curzytek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!