plakat bahaterowie bajek maleWiMBP im. Cypriana Norwida oraz Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa zapraszają dzieci od 3 r. ż. wraz z opiekunami na popołudniowe warsztaty literacko-plastyczne, które przeniosą uczestników w świat bohaterów brytyjskich bajek.

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone bajce Johna Cunliffe "Listonosz Pat". Któż nie zna przygód zaradnego i pomysłowego listnosza z Zielonej Doliny i jego kota Jessa?

Podczas spotkania uczestnicy poznają przygody Pata, rozwiązywać będą angielskie zagadki o zwierzętach, a także stworzą własne skrzynki pocztowe na listy oraz wezmą udział w grach i zabawach ruchowych.

Spotkania warsztatowe mają charakter cykliczny i w każdym kolejnym miesiącu będą poświęcone jednemu bohaterowi brytyjskich bajek.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października (czwartek) o godz. 16.30.

Przenieśmy się w magiczny świat bajek!

Informacji udziela Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży – Biblioteka Pana Kleksa (tel. 68 45 32 610, e-mail: biblioteka.pana.kleksa@biblioteka.zgora.pl)