Schowek01Dzisiejszej nocy (24 maja 2019) zmarła nasza koleżanka, długoletnia pracownica Biblioteki Norwida, Anna Opaczyńska-Ofoedu. Trudno sobie wyobrazić dalsze funkcjonowanie naszej placówki bez Jej udziału, zaangażowania, profesjonalizmu.

Pracowała w Norwidzie od kwietnia 1993 roku, początkowo w służbach porządkowych, następnie jako sekretarka, a od 2012 roku jako specjalista ds. administracyjnych. Była przykładem osoby, która wciąż podnosiła swoje kwalifikacje, nie bała się nowych wyzwań, imponowała swoją wiedzą i umiejętnościami w zakresie przyswajania nowinek technologicznych. Służyła swoją pracą wszystkim pracownikom. Organizowała i koordynowała sprawne działanie placówki w zakresie potrzeb bytowo-organizacyjnych. Radziła sobie znakomicie w kontaktach z ludźmi i firmami współpracującymi.

Była osobą rzetelną, zaangażowaną w sprawne funkcjonowanie placówki, człowiekiem życzliwym, na którym można było polegać.

Straciliśmy przyjaciółkę, koleżankę, osobę bardzo wyraźnie obecną w codziennym życiu Biblioteki

 

 

Można odejść na zawsze, by stale być blisko...

                                                                                                                            ks. J. Twardowski

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.