„Jesień”

Jesień to piękna i kolorowa pora roku, która niesie ze sobą wiele atrakcji, o czym mogli przekonać się nasi klubowicze - uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Żarach uczestniczący w dzisiejszym spotkaniu. To dzięki utworowi Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Jesień” - wędrując wspólnie po kartach jej opowieści, gdzie przewodniczką była sama jesienna Pani - mogliśmy poznać dary, które ze sobą przyniosła. Zawitaliśmy również do deszczowego parku, aby podziwiać przylatujące i odlatujące na zimę ptactwo czy też usiąść wspólnie przy ognisku. Pani jesień opowiedziała nam także o swoim kapryśnym usposobieniu, zaprosiła na grzybobranie, a na koniec zaśpiewała kołysankę leśnym zwierzętom i pożegnała się z nami. Nasza jesienna przygoda dobiegła końca, a my bogatsi o wiedzę i wspólne przeżycia, wróciliśmy do szkoły szczęśliwi i pełni optymizmu na kolejne szare słotne dni.

Do zobaczenia - spotkamy się w przyszłym miesiącu. (17.10.2023 r.)

Małgorzata Pawłowska

17_10_2023