Przyroda w kadrze – 4 pory roku w Zielonej Górze – Konkurs fotograficzny

Jesteś uczniem klas 6-8 szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej (licealistą, uczniem technikum/szkoły branżowej) z terenu Zielonej Góry? Jeśli tak, w okresie od września 2023 do sierpnia 2024 możesz wziąć udział w fantastycznym konkursie fotograficznym organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze ph. „Przyroda w kadrze – 4 pory roku w Zielonej Górze”.

Co musisz zrobić? Sposób jest bardzo prosty! Wykonaj samodzielnie zdjęcie ukazujące piękno zielonogórskiej przyrody o dowolnej porze roku i wygraj możliwość zaprezentowania swoich prac w ramach wystawy w Mediatece Góra Mediów, uczestnictwo w profesjonalnych warsztatach fotografii przyrodniczej prowadzonych przez Pawła Sulatyckiego, fotografa, wieloletniego członka Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz inne ciekawe nagrody!

Szczegóły na plakacie. Po więcej informacji sięgnij do regulaminu, z którym zapoznasz się, skanując na swoim telefonie kod QR znajdujący się na plakacie.

plakat-konkursu-foto-do-druku